Badania

Badania i profilaktyka są ważne nie tylko w przypadku ludzkiego organizmu. Jeśli nie wiemy, że coś nam dolega lub unikamy leczenia (wypieramy problem) tracimy dobrą kondycję, a w konsekwencji nawet i życie. Dotyczy to również Twojej firmy, organizacji czy instytucji. Bardzo lubię tę analogię. Pokazuje ona, jak wiele można stracić, kiedy nie podejmuje się świadomych decyzji opartych o wyniki badań: klientów, dobry wizerunek, finanse, szanse na realne usprawnienia czy trafną pomoc grupom docelowym.

Punktem wyjścia dla realizacji badań jest odpowiedzenie sobie na pytanie, co jest Twoim celem. Zastanów się jaki problem chcesz rozwiązać i jakich potrzebujesz informacji.

Druga najważniejsza informacja jest taka, że dobre badania cechuje triangulacja – czyli wykorzystywanie różnych metod i technik badawczych. Dzięki takiemu podejściu zapobiegamy błędnemu wnioskowaniu.

W Research Breath realizujemy:

  • badania rynku

  • badania społeczne

  • badania ewaluacyjne

  • testowanie usług / produktów

  • benchmark

TAKE A BREATH
RESEARCH BREATH

Dlaczego my? Badaniami zajmuję się 11 lat. Mam doświadczenie zarówno po stronie realizatora badań, jak i zlecającego ich wykonanie (dla jednej z największych instytucji finansowych w kraju oraz samorządu województwa). Zatem dobrze zdaję sobie sprawę z tego, co dzieje po Twojej stronie bez względu na to czy Twoja jednostka działa dla zysku czy dla społeczności. Doświadczyłam tego wszystkiego na własnej skórze.

Dlatego podjęliśmy decyzję, że Research Breath będzie działać inaczej niż pozostałe firmy badawcze
działamy na wyłączność.

Kierownik badania koordynuje w jednym czasie wyłącznie jedno badanie. Nie działamy masowo. Dzięki temu jesteśmy w pełni skoncentrowani na Twoim problemie. Jesteśmy tylko dla Ciebie.

Wycena projektu

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, chcesz skonsultować swoją sytuację albo potrzebujesz wyceny – jesteśmy.

Możesz dać nam również znać, jeśli właśnie ogłosiłeś przetarg i chcesz, abyśmy złożyli ofertę.

Magdalena Urban miniaturka

Magdalena Urban

badania, projektowanie usług, ewaluacje

Jeśli potrzebujesz wsparcia w innym obszarze, zajrzyj na stronę dedykowaną właśnie Tobie. Przygotowałam tam opis działań, które pomogą rozwiązać Twoje wyzwania.

Biznes

Sektor Publiczny

NGO

A teraz zapraszam Cię do mojego biura, poznajmy się lepiej!